Prominent & Leading Wholesale Trader from Ahmedabad, we offer p white granite, ozone brown granite, mountain brown granite, adhunik brown granite, tan brown granite and bash paradiso granite.
₹ 55.00 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 18 mm |
| Size | 8 ft * 3 ft |
| Form | Slab |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/ Application | Flooring |
| Color | Galaxy White |
₹ 105 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 17 mm |
| Size | 8 ft * 3 ft |
| Form | Slab |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Flooring |
| Color | Z Brown |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 200 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 17 mm |
| Size | 8 ft * 3 ft |
| Form | Slab |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Flooring |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 125.00 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 16 mm |
| Size | 8 ft * 3 ft |
| Form | Slab |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Flooring |
| Color | Desert Brown |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 105.00 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 16 mm |
| Size | 8 ft * 3 ft |
| Form | Slab |
| Surface Finish | Polished |
| Color | Tan Brown |
| Usage/ Application | Flooring |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 115.00 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 16 mm |
| Size | 8 ft * 3 ft |
| Form | Slab |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Flooring |
| Color | Brown |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 90 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 17 mm |
| Size | 8 ft * 3 ft |
| Form | Slab |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/ Application | Flooring |
| Color | Gray |
| Usage/Application | Flooring |
| Country of Origin | Made in India |
Nimesh Modi (Director)
Sharda Granite & Marble Pvt. Ltd.
Ocean Park, Near Nehru Nagar Circle, Satellite Road
Ahmedabad - 380015, Gujarat, India