Our product range includes a wide range of opal white (heritage) slab, white fantasy (water blast) stone slab, opal white (rock) slab and spider jaali cnc slab.
₹ 470.00 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 25 mm |
| Color | Pure White |
| Form | Slab |
| Size | 48 x 96 inches |
| Usage/Application | Wall Cladding |
| Surface Finish | Slabs |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 375 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 25 mm |
| Color | Pure White |
| Form | Slab |
| Size | 48 x 96 inches |
| Usage/Application | Wall Cladding |
| Surface Finish | Slabs |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 470.00 / sq ft Get Latest Price
| Color | White |
| Thickness | 20 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/ Application | Flooring |
| Form | Slab |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 600.00 / sq ft Get Latest Price
| Color | Brown |
| Thickness | 25 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/ Application | Wall Cladding |
| Form | Slab |
| Country of Origin | Made in India |
Nimesh Modi (Director)
Sharda Granite & Marble Pvt. Ltd.
Ocean Park, Near Nehru Nagar Circle, Satellite Road
Ahmedabad - 380015, Gujarat, India