Our product range includes a wide range of bianco maple quartz, bianco pinta quartz, burgandy maple quartz, titon beige quartz slab, coasta beige quartz and marina grey quartz.
₹ 300.00 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | White |
| Surface Finish | Polished |
| Size | 3100mm x 1400mm |
| Brand | AGL |
₹ 345.00 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | White |
| Surface Finish | Polished |
| Size | 3100mm x 1400mm |
| Brand | AGL |
₹ 300 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Dark Burgundy |
| Surface Finish | Polished |
| Size | 3100mm x 1400mm |
| Brand | AGL |
₹ 345.00 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | beige |
| Surface Finish | Polished |
| Size | 3100mm x 1400mm |
| Brand | AGL |
₹ 345.00 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Neutral Beige |
| Surface Finish | Polished |
| Size | 3100mm x 1400mm |
| Brand | AGL |
₹ 360.00 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Light Grey |
| Surface Finish | Polished |
| Size | 3100mm x 1400mm |
| Brand | AGL |
₹ 450.00 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 20 mm |
| Color | Light Beige |
| Surface Finish | Polished |
| Size | 3100mm x 1400mm |
| Brand | AGL |
₹ 1618.50 / sq ft Get Latest Price
| Shape | Slab |
| Color | White |
| Usage/Application | vanity tops |
| Brand | Specta |
Nimesh Modi (Director)
Sharda Granite & Marble Pvt. Ltd.
Ocean Park, Near Nehru Nagar Circle, Satellite Road
Ahmedabad - 380015, Gujarat, India